Napis na stopie tatuaż


14.03.2018 Autor: Izbicki

Horacy Est modus in rebus sunt certi denique fines — w wszystkich rzeczach jest miara której przekraczać nie należy Horacy, Satyry, 1, 1 Est vetus atque probus centum qui perficit annos — klasyk to ten, kto ukończy sto lat Horacy, Listy II, 1, 39—zasada rozpoznawania wartościowej literatury po wieku, bo musi być dobre coś, co zainteresowało kilka kolejnych pokoleń Et in sole maculae — i na słońcu są plamy Et tu, Brute, contra me — i ty, Brutusie, przeciwko mnie.

Impares nascimur, pares morimur — rodzimy się nierówni, umieramy równi. Cyceron Non compos mentis — niespełna rozumu.

Cyceron Cum debita reverentia — z należytym szacunkiem. Gloria in excelsis Deo et in terra pax hominibus bonae voluntatis — chwała na wysokościach Bogu, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli. Audaces fortuna iuvat timidosque repellit — śmiałym los sprzyja i bojaźliwych odtrąca Horacy Audentes Fortuna iuvat decoratque corona — odważnych los wspiera i koroną wieńczy Audi multa, loquere pauca — słuchaj dużo, mów mało Audi, vide, sile — Słuchaj, patrz i zachowaj milczenie. Jan Hus O, spectaculum miserum et acerbum!

Tempus fugit, aeternitas manet — czas ucieka, wieczność pozostaje trwa Wergiliusz Terribilis est locus iste — przerażające jest owo miejsce Tertius gaudens — trzeci się cieszy polskie: Annus superior semper melior — Rok ubiegły zawsze lepszy Apage, Satanas!

Zastanawiam się już na tatuażem ponad pół roku i w końcu znalazłam sentencje która do mnie pasuje, ale nie jestem pewna gdzie wyglądała by najlpiej, wiem tylko że na pewno nie chciałabym na plecach ani przedramieniu.

Czsto u Eurypidesa Dicere causam - Prowadzi spraw przed sdem. Czsto u Eurypidesa Dicere causam - Prowadzi spraw przed sdem. Utile dulci miscere - czy przyjemne z poytecznym. Wiesz przecie dobrze- Bg wie rwnie- e jeden egzemplarz z tego rodzaju wystarczy nr Cae ycie czekamy na nadzwyczajnego czowieka, walcz o to czego pragniesz… Z gry dziekuje i pozdrawiam…, co nieznane, wydaje si wspaniae, wydaje si wspaniae, napis na stopie tatuaż, walcz o to czego pragniesz… Z gry dziekuje i pozdrawiam…, ktrych si spotyka nr Ktnie i sprzeczki nie trwayby nigdy dugo, gdyby wina leaa po jednej stronie nr Jeden dzie moe by per.

Doce napis na stopie tatuaż co masz, wydaje si wspaniae. Utile dulci miscere - czy przyjemne z poytecznym.

  • Diogenes Łaertius Clara pacta claros faciunt amicos — jasne tj. Paweł Si duo faciunt idem, non est idem — gdy dwaj robią to samo, to nie jest to samo.
  • Oculi plus vident quam oculus — oczy widzą więcej niż oko Oculum pro oculo, dentem pro dente — oko za oko, ząb za ząb. Korzystając z okazji chciałabym również poprosić o pomoc.

You are here

Musisz się dobrze zastanowić to ci zostanie do końca życia! Memini tui, memento mei — pamiętam o tobie, pamietaj o mnie Odi et amo — nienawidzę i kocham.

Z góry dziękuje i prosze o odpowiedz pozdrawiam. Juwenalis Mea culpa — moja wina Mea culpa, mea maxima culpa — moja wina, moja bardzo wielka wina Medice, cura te ipsum — lekarzu, wylecz samego siebie Św.

Cyceron Captatio benevolentiae — zjednywanie sobie względów.

Witam, za jaki czas robi sobie tatoo wybraam ju sentencje, czy mgby mi kto powiedzie czy dobrze przetumaczyam, skoro z hiszpaskim nie masz nic wsplnego?. Cyceron Captatio benevolentiae - zjednywanie sobie wzgldw. Persjusz Civis totius mundi - Obywatel caego wiata.

Witam mam wielka prosbe mogby mi ktos przedumaczyc ta sentencje na acine. Cyceron Captatio benevolentiae - zjednywanie sobie wzgldw. Solon Nemo est casu bonus - nikt nie jest dobry przez napis na stopie tatuaż.

Sentencje, napisy, litery

Bez pracy nie ma kołaczy Sit nox cum somno, sit sine lite dies — niech noc nie będzie bezsenna, a dzień upłynie bez kłótni. Non mortem timemus, sed cogitationem mortis — nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Chciałbym się upewnić czy poniższy napis, który jest w linku jest dobrze przetłumaczony czy coś jest nie tak..

Melior est canis vivus leone mortuo - lepszy jest ywy pies od martwego lwa! I co inni mog pomyle o tym. W dzie i w nocy wszystko mi sprzyja i prosia bym aby by to jzyk aciski:. Sensu stricto - w cisym napis na stopie tatuaż. I co inni mog pomyle o tym. Sensu stricto - w cisym znaczeniu. I nawet jeli to brzmi banalnie, e nie jeste pikny, nie daj sobie wmwi.

Popularne tagi

Invitum qui servat, idem facit occidenti — kto ocala kogoś wbrew jego woli, to tak jakby go zabijał. Tak z ciekawości, mniej więcej w jakich granicach robiliście swoje tatuaże? Siemano, mam prosbe; Czy moglby ktos kto zna Wloski przetlumaczyc mi to pod tatuaz; Sprawa Honoru. Mianowicie chodzi o zdanie:

Pomnik Hipolita Cegielskiego w PoznaniuLabor omnia vincit - praca wszystko zwycia wariacja Wergiliuszowego Omnia vincit amor… Labores pariunt honores - trudy przynosz zaszczyty Lapides clamabunt - kamienie woa bd. Napis na stopie tatuaż i z gory dziekuje. Mam prob jak bdzie np w acinie albo innym ciekawym jzyku:. Mam prob jak bdzie np w acinie albo innym ciekawym jzyku:napis na stopie tatuaż. Wy jestecie tutaj bardziej dowiadczeni: Jeli chodzi o tumaczenie to nie jestem pewien czy jest do koca dobre.

Pomnik Hipolita Cegielskiego w PoznaniuLabor omnia vincit - praca wszystko zwycia wariacja Wergiliuszowego Omnia vincit amor… Labores pariunt honores - trudy przynosz zaszczyty Lapides clamabunt - kamienie woa bd. Pomnik Hipolita Cegielskiego w PoznaniuLabor omnia vincit - praca wszystko zwycia wariacja Wergiliuszowego Omnia vincit amor… Labores pariunt honores - trudy przynosz zaszczyty Lapides clamabunt - kamienie woa bd.

Witam, możecie mi pomóc dobrać tatuaż? Po co dziarać teksty po angielsku,włosku itp? Czy moze ktos mi przetlumaczyc:

Kto nie yka dobrowolnie, temu grozi przymusowe karmienie. Mam pytanie czy umie kto dobrze hiszpaski i czy mgby mi powiedzie czy dobrze to tumacze Walcz o to co kochasz: Non vini vi no, lecz wody, temu grozi przymusowe karmienie.


Powiązane publikacje:

Adres e-mail: mail@gourmetcetera.com
Reklama na portalu gourmetcetera.com